Hair Salon Kristýny Beránkové

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů keratinem

Klasická a velmi používaná metoda, efekt volných vlasů. Velmi záleží na kvalitě keratinu. Levné keratiny mohou mít pro vlasy katastrofální následky a naopak kvalitní italský keratin je pro vlasy bezproblémový jak v odolnosti, tak i při sundávání.

Vlasy jsou spojeny pomocí keratinu, který zajišťuje pevný a téměř neznatelný spoj.

Keratin je složka obsažena ve vlastních živých vlasech, proto Váš vlastní vlas může po prodloužení volně dýchat, vyživovat se i růst, zatímco u jiných metod (speciální vlasové kroužky, lepidla, kovové spojky, splétání vlasů aj.) může dojít k poškození, jelikož nejsou vlasu přirozené narozdíl od keratinu.

Hair Salon pracuje výhradně s kvalitním keratinem.

Prodlužování vlasů metodou ring

 • Metoda Micro Ring je velmi šetrný a rychlý způsob prodloužení a zhuštění vlasů.
 • Provádí se vždy zastudena v kadeřnických salónech. Micro Rings jsou malé kroužky, dostupné v různých barvách, aby co nejlépe splynuly s odstínem vlasů zákaznice.
 • Výhoda prodlužování vlasů metodou Ring oproti metodou Keratinem je, že pří obnově se vlasy nezkracují (mění se pouze Ringy, není potřeba tvořit nový keratinový spoj).
 • Tato metoda je v každém případě šetrná k vlastním vlasům. Vlasy se dají barvit / melírovat / natáčet / žehlit.

Aplikace vlasů metodou KERATIN

 • Aplikace probíhá za tepla, kdy se keratinová hmota zahřeje na teplotu 80°C – 150°C. Vlasové prameny jsou následně působením tepla spojeny s prameny Vašich vlasů a dochází k vytvoření nenápadného spoje – tenkého válečku.
 • Teplota potřebná pro vytvoření spojů není pro Vaše vlasy nebezpečná. Kulma či žehlička na vlasy dosahují běžně teploty až 220°C!
 • Pokud je tato metoda prováděna odborníkem a správně, není možnost, aby jakkoli narušila či poškodila Vaše vlasy.

Aplikace vlasů metodou RING

 • Při této metodě se uzavírá kolem vlasu micro kroužek se silikonovou vložkou, která brání poškození vlastních vlasů a sklouznutí.
 • Přibližně po 3 měsících (doba závisí na rychlosti růstu vlasů) je potřeba posunout kroužky zpět blíže k pokožce hlavy.

Aplikace pramenů se může provádět na jakoukoliv strukturu vlasu. Vlasy barvené, zesvětlované a nebo preparované.

Posun vlasů metodou KERATIN

Cca po 3 měsících (podle rychlosti růstu vlastních vlasů) je třeba vlasy posunout blíže k hlavě, tzn. sundat nastavené prameny vlasů a znovu je připevnit blíž ke kořínkům. Na sundané vlasy se připojí nová keratinová destička a pramen se může opět aplikovat na vlasy.

Posun vlasů metodou RING

 • Při posunutí pramínku se kroužek opět otevře, vymění se za novy a opět uzavře. Jedná se o velmi rychlý způsob nasazení i odstranění pramínku.
 • Výhodou je, jak již bylo zmíněno, že délka vlasového pramene při této metodě vůbec nezkracuje.
 • Další výhodou těchto metod je i to, že přidané vlasy se dají opakovaně použít a není nutné je při každém posunutí nahradit vlasy jinými.
 • Životnost nastavovaných vlasů je cca. 1 - 3 roky, v závislosti na péči.

Jaké vlasy používáme

U prodloužených vlasů je velmi důležitá kvalita vlasů, kterými se prodlužuje. Pro prodlužování a zahuštování vlasů používáme především evropské a kazachské vlasy, ktere odebíráme od velmi dobré prověřené dodavatelky.

Cena

Kalkulace bude stanovena při osobní konzultaci.

Cena se odvíjí od délky vlasů, struktury vlasů, barvy a počtu pramenů.

nandání 20,- / pramen
sundání 15,- / pramen
obnova 30,- / pramen

Ceník Nano Tape

nandání 65,- / ks
posunutí 80,- / ks

Na prodloužení je běžně aplikováno přibližně 50ks nano tape